İftar Yemeği

İftar Yemeği

Yatta İftar Yemeği

Lüks olsun diye değil, gösteriş olsun diye değil, farklılık olsun diye sevdiklerinizle beraber yatta İftar keyfine davetlisiniz.

Lüks olsun diye değil, farklılık olsun diye. Hayatınızda yapacağınız en çılgın işlerden biri olsun diye değil, manzarasıyla karşınızda şiir gibi akan boğazın eşsiz güzelliğinin bir kez daha farkına varmak için. Belki de hayatınızda yaşamayı düşündüğünüz ve yaşayamadığınız ender güzel duygulardan birini tatmanız için size yatta iftar açma olanağı sunmaktan onur duyarız..

Hoş geldin Ey Şehr-i Ramazan
Sıcak yaz aylarına denk gelen Ramazan ayında tutmuş olduğunuz oruçlarınızı açmak için beklerken; serin bir meltem havası, masmavi bir denizin ortasında, sevdiklerinizle beraber boğaz turu yaparken, uzman ve yetkin garsonlarımız İftarınızı kusursuz açmanıza yardımcı olacaklardır.

İftar açmanın en güzel taraflarından biri de ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle beraber olmaktır. Onlarla beraber iftar açmak, onlarla beraber eşsiz güzellikteki boğaz manzarasının eşliğinde; geleneklerimizden ve kültürümüzden uzaklaşmadan yeni bir anlayış ve yeni konsept daha: Yatta İftar...

Dilerseniz bireysel, dilerseniz kurumsal iftar yemekleriniz için siz sadece iftar zamanı yatımızda olun.  Geri kalan her şey bizim işimiz.

Biz çeşitliliği aynı yerde barındıran kocaman bir aileyiz ve bu aile sizi iftara da bekler.

72 milletten insanın var olduğu ve var olmaya devam edeceği kadim şehir İstanbul’dasınız. İstanbul’un incisi Boğaz’dasınız…

Ve boğazda bir yatın içinde iftar açmanın en doğru adresindesiniz...

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

YAT 4

Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Misafir Yorumları

Şevki Erdem (Profesör Doktor)

Dünyanın incisi boğazda, güzel bir Ramazan akşamında iftarda; Boğaz Çocuğu ve ekibinin harika misafirperverliğinde  boğaz turu eşliğinde yaptığımız iftar  benim için unutulmaz bir akşamdı. Yemekler ve servis harikaydı. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere, sevgiler...


Menü