İş Yemeği

İş Yemeği

Yatta İş Yemeği

Aklınızın sınırlarını zorluyor, hayallerinizi ulaşılır hale getiriyor; şirketinizin tüm iş yemeği organizasyonlarınızı yatta düzenliyoruz.

Sizin prestijiniz, bizim kalitemiz
Şirketinizin prestijini yükseltecek, şirket çalışanlarınızla veya ağırlamak istediğiniz misafirlerinize özel yatta iş yemeği konseptlerimiz için Ar-Ge birimlerimiz gece gündüz çalışarak İş Yemeğinizin olağanüstü geçmesi için çabalamaktadır. 

Boğazın eşsiz ve göz kamaştıran güzelliği karşısında hakimiyetin sizde olduğu bir iş yemeğini tasavvur ettiğinizde misafirlerinizi etkilemeniz kaçınılmaz olacaktır.
Sunduğumuz imkan ve olanaklar çerçevesinde ağırladığınız ve sizin ev sahipliğinizle geçecek olan yatta iş yemeği konseptleri seçenekleriyle karşınızdayız.

Üstün hizmet anlayışı ve kusursuzluk
Zengin menü içeriği ile yemeklerimiz, profesyonel masa sunumları, zarafetleri, incelikleri ve zariflikleri ile garsonlarımızın, arzu ederseniz içkili veya içkisiz iş yemeklerinizin vazgeçilmezi yatta iş yemeği konsepti için Boğaz çocuğu her zaman hazırlıklıdır.

İsteğinize göre herhangi bir yatımızı kiralayabilir; sunumlarınızı barko vizyondan yapabilir, profesyonel video ve fotoğraf çekimi isteğinde bulunabilir, masalarınızın düzenini belirleyebilirsiniz.

Bütçelerini ve misafir sayısının sizin belirleyeceğiniz motivasyon arttırıcı iş yemeklerinizi, bayii toplantılarınızı, şirket yemeklerinizi Yatta bir eğlenceye çevirebilirsiniz.

Boğaz Çocuğu Konsept yat kiralama markası; düzenlemeyi düşündüğünüz yatta iş yemeği organizasyonu için etkinlikler ve aktiviteler ile deneyimli ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Doğru zamanda doğru bir yerdesiniz. Boğaz çocuğu yat kiralama merkezindesiniz.

Sıkça Sorular Sorular

Elbette.. Yatta verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu planlayabilmeniz için gereken sessiz ortam tarafımızca titizlikle sağlanmaktadır.
Yatta yemek pişirme imkanı olmadığından iş yemeği organizasyonlarında öğlen ve akşam yemeği menülerini Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restorandan hazır halde alıp sıcak olarak servis ediyoruz.
Yatta iş yemeği menüsünde başlangıç olarak 6 çeşit soğuk meze, ana yemek (balık ya da karışık ızgara), salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler yer almaktadır.
Misafirlerin talebine göre yatta iş yemeği ve toplantı süresince boğaz turu yapılabileceği gibi kısa bir gezintiden sonra dalga almayan sakin bir yerde demir atılıp yemek yendikten sonra toplantıya geçilebilir..
4 saatlik yat kiralama ve 5 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta iş yemeği fiyatı 3150 TL'den başlamaktadır. Menüye yerli alkollü içecekler limitsiz olarak dahil edilirse kişi başı ekstra 100 TL, yabancı alkoller dahil edilirse 250 TL daha ödenmesi gerekir. Fasıl ekibi istenirse ekstra 1000 TL'dir. Kendinize özel daha geniş kapsamlı yatta iş yemeği paketi hazırlamak isterseniz fiyatlar sayfasına giriş yapabileceğiniz gibi alt kısımdaki yatların detay safasındaki fiyat hesaplama tablosunu kendi isteklerinize göre işaretlediğiniz an kendi yatta iş yemeği paketinizi hazırlamış olursunuz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

KARAYEL YAT

KARAYEL YAT
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Ercan Uyan (Etra Holding)

Bir iş adamı olarak hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamanın çok zor olduğunu bilirim. Kendimde hep seçici ve titiz davranırım. Bu anlamda hep takdir ettiğim bir yerdir Boğaz Çocuğu.. Holdingimizin, yurt dışından gelen misafirlerimizi gönül rahatlığıyla misafir edebildiğimiz bir hizmet kalitesi sunduğunuz için teşekkür ediyorum..


Özgenç Özenç (Indigo White)

Boğaz Çocuğu şirketi değerli yöneticileri ve çalışanlarına yatlarında bizleri ve misafirlerimizi eniyi şekilde ağırladıkları için teşekkür ederiz... 3 aylık bir zaman diliminde 4 kez yat kiralama yaptık hepsinde biz ve misafirlerimiz memnun kaldık.. Teşekkür ederiz.


Gökhan Aslan (Işık Plastik)

Samimi ve bir o kadar da saygılı ekip ile sağladığınız kusursuz hizmet için teşekkür ederim. Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir yolculuk geçirdik.


Murat Tandoğan (Sukra Yapı)

Misafirperverliği ve lezzetli yemekleri ile bize unutulmaz bir gece yaşatan "Boğaz Çocuğu" organizasyona  ve Bekir Aslan kardeşimize çok teşekkür ederiz.


Nihan Evim İskenderoğlu (Raiana Mücevherat)

Harika bir gün geçirdik. Her şey, her yer çok temizdi . Ekip çok profesyonel hizmet verdi. Özellikle uzun süren şirket toplantıları için mükemmel bir seçenek, Boğaz Çocuğu'na her şey için teşekkür ederiz .


Bilal Dincel (M6 Immobilien GmbH)

Nisan ayında yabancı misafirlerimiz için yapmış olduğumuz yemekli yat turu organizasyonu için Boğaz Çocuğu'na tekrar tekrar teşekkür eder, memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Boğaz üzerinde, muhteşem manzarada son derece temiz, kaliteli ve klas ortamda nefis yemeklerinizi en kısa sürede içinde tekrar tatmak isteriz. Tüm güler yüzlü ekibe selamlar.


Ersin Baz (Etstur)

Yurt dışından gelecek olan özel bir misafirimiz için yat kiraladık. Tüm isteklerimiz eksiksiz ve özveri ile yapıldı. Aldığımız hizmet, personel kalitesi, ilgi ve alaka çok güzeldi. Her şey için Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederiz.


Bülent Ecevit Ergun (Ottomet Kimya)

Genelde İstanbul  dışı yerli ya da yabancı müşterilerimiz geldiği zaman hizmet ve güvenilirliğini kanıtlamış olan Boğaz Çocuğu yatçılık misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamamız için her zaman bize en iyi hizmeti vermektedir. İstanbul özel yat ile boğaz turu için güvenle tercih edebilirsiniz..


Burak Şen (Kuzey Karadeniz)

Şirketimiz adına Türkiye'ye gelen misafirlerimizi teknenizde ağrıladık. Her şey dört dörtlüktü: karşılama, ikramlar, yemek menüsü, ilgi alaka çok güzeldi. Herkes çok memnun kaldı. Bundan sonraki organizasyonlarda da gönül rahatlığı ile Boğaz Çocuğu'nu tercih edeceğiz. Herşey için çok teşekkür ederiz. Kolay gelsin.


Menü