İş Yemeği

İş Yemeği

Yatta İş Yemeği

Aklınızın sınırlarını zorluyor, hayallerinizi ulaşılır hale getiriyor; şirketinizin tüm iş yemeği organizasyonlarınızı yatta düzenliyoruz.

Sizin prestijiniz, bizim kalitemiz
Şirketinizin prestijini yükseltecek, şirket çalışanlarınızla veya ağırlamak istediğiniz misafirlerinize özel yatta iş yemeği konseptlerimiz için Ar-Ge birimlerimiz gece gündüz çalışarak İş Yemeğinizin olağanüstü geçmesi için çabalamaktadır. 

Boğazın eşsiz ve göz kamaştıran güzelliği karşısında hakimiyetin sizde olduğu bir iş yemeğini tasavvur ettiğinizde misafirlerinizi etkilemeniz kaçınılmaz olacaktır.
Sunduğumuz imkan ve olanaklar çerçevesinde ağırladığınız ve sizin ev sahipliğinizle geçecek olan yatta iş yemeği konseptleri seçenekleriyle karşınızdayız.

Üstün hizmet anlayışı ve kusursuzluk
Zengin menü içeriği ile yemeklerimiz, profesyonel masa sunumları, zarafetleri, incelikleri ve zariflikleri ile garsonlarımızın, arzu ederseniz içkili veya içkisiz iş yemeklerinizin vazgeçilmezi yatta iş yemeği konsepti için Boğaz çocuğu her zaman hazırlıklıdır.

İsteğinize göre herhangi bir yatımızı kiralayabilir; sunumlarınızı barko vizyondan yapabilir, profesyonel video ve fotoğraf çekimi isteğinde bulunabilir, masalarınızın düzenini belirleyebilirsiniz.

Bütçelerini ve misafir sayısının sizin belirleyeceğiniz motivasyon arttırıcı iş yemeklerinizi, bayii toplantılarınızı, şirket yemeklerinizi Yatta bir eğlenceye çevirebilirsiniz.

Boğaz Çocuğu Konsept yat kiralama markası; düzenlemeyi düşündüğünüz yatta iş yemeği organizasyonu için etkinlikler ve aktiviteler ile deneyimli ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Doğru zamanda doğru bir yerdesiniz. Boğaz çocuğu yat kiralama merkezindesiniz.

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Elbette.. Verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu yapabilmeniz için gereken sessiz ortam tarafımızca sağlanmaktadır.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz kiralık yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken bizlerle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kalan diğer yarı ücret ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Yemekli 6 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Misafir Yorumları

Ercan Uyan (Etra Holding)

Bir iş adamı olarak hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamanın çok zor olduğunu bilirim. Kendimde hep seçici ve titiz davranırım. Bu anlamda hep takdir ettiğim bir yerdir Boğaz Çocuğu.. Holdingimizin, yurt dışından gelen misafirlerimizi gönül rahatlığıyla misafir edebildiğimiz bir hizmet kalitesi sunduğunuz için teşekkür ediyorum..


Murat Tandoğan (Sukra Yapı)

Misafirperverliği ve lezzetli yemekleri ile bize unutulmaz bir gece yaşatan "Boğaz Çocuğu" organizasyona  ve Bekir Aslan kardeşimize çok teşekkür ederiz.


Nihan Evim İskenderoğlu (Raiana Mücevherat)

Harika bir gün geçirdik. Her şey, her yer çok temizdi . Ekip çok profesyonel hizmet verdi. Özellikle uzun süren şirket toplantıları için mükemmel bir seçenek, Boğaz Çocuğu'na her şey için teşekkür ederiz .


Bilal Dincel (M6 Immobilien GmbH)

Nisan ayında yabancı misafirlerimiz için yapmış olduğumuz yemekli yat turu organizasyonu için Boğaz Çocuğu'na tekrar tekrar teşekkür eder, memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Boğaz üzerinde, muhteşem manzarada son derece temiz, kaliteli ve klas ortamda nefis yemeklerinizi en kısa sürede içinde tekrar tatmak isteriz. Tüm güler yüzlü ekibe selamlar.


Ersin Baz (Etstur)

Yurt dışından gelecek olan özel bir misafirimiz için yat kiraladık. Tüm isteklerimiz eksiksiz ve özveri ile yapıldı. Aldığımız hizmet, personel kalitesi, ilgi ve alaka çok güzeldi. Her şey için Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederiz.


Bülent Ecevit Ergun (Ottomet Kimya)

Genelde İstanbul  dışı yerli ya da yabancı müşterilerimiz geldiği zaman hizmet ve güvenilirliğini kanıtlamış olan Boğaz Çocuğu yatçılık misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamamız için her zaman bize en iyi hizmeti vermektedir. İstanbul özel yat ile boğaz turu için güvenle tercih edebilirsiniz..


Burak Şen (Kuzey Karadeniz)

Şirketimiz adına Türkiye'ye gelen misafirlerimizi teknenizde ağrıladık. Her şey dört dörtlüktü: karşılama, ikramlar, yemek menüsü, ilgi alaka çok güzeldi. Herkes çok memnun kaldı. Bundan sonraki organizasyonlarda da gönül rahatlığı ile Boğaz Çocuğu'nu tercih edeceğiz. Herşey için çok teşekkür ederiz. Kolay gelsin.


Menü