Kahvaltı

Kahvaltı

Yatta Kahvaltı

Masmavi bir gökyüzü ve masmavi bir denizin tam ortasında üstelik yatta kahvaltı keyfinin tadına doyum olmaz.

Günaydın; Kahvaltınızı nasıl alırdınız?
Bilenlerin vazgeçemediği, bilmeyenlerin ise hep merakla yapmak istediği, benzersiz manzarasıyla boğazın tam ortasında kahvaltı seçenekleri arasında yer alan yatta kahvaltı etkinlik favorileriniz arasındaki yerini alacaktır.

Özel ve özenle demlenmiş çayın tadı, birbirinden farklı, leziz ve ağız tadınıza uygun yöresel ve organik kahvaltı çeşitleri ile deniz üstünde, üstelik sabah rüzgarı ve boğazın eşsiz manzarasının içinde masanız hazır.

İsteğinize bağlı olarak; serpme kahvaltı veya açık büfe kahvaltı çeşitlerimizden birini tercih edebilir ve kahvaltı ile başlayan gününüzü çok daha güzel geçirebilirsiniz.

Lezzeti ve çeşitliliği ile iştah açıcı ve göz kamaştırıcı manzarası ile boğazın tam ortasında kahvaltı keyfi Boğaz çocuğu konseptinin en çok tercih edilen organizasyonları arasında yer almaktadır.  

Kahvaltı masanızı sanata dönüştürüyoruz
Hizmet almanın en güzel tarafı; size sunulan olanakların; kesintisiz ve kusursuz olmasıdır. Bizi tercih etmenizdeki en önemli unsur kahvaltı masanızı sanata dönüştürüyor olmamızdır. Her masa bizim için ayrı bir tuvaldir.

Profesyonel garson hizmetlerini aldığınız Yatımızda Kahvaltı masaları eşsiz paha biçilemez tablolar gibi özenle ve size özel hazırlanmaktadır. Yöresel Peynir, Zeytin ve zeytinyağı çeşitleriyle seçilen ve kahvaltı masalarına özel müziklerimizle dilediğiniz herhangi bir sabah Yatta Kahvaltı keyfini tadabilir, Boğazın eşsiz güzelliğinin keyfine varabilirsiniz. 

Kahvaltı sonrası Boğaz manzarası eşliğinde kahve keyfi için sizleri de Boğaz Çocuğu’na bekleriz.

Peki siz; kahvaltınızı hangi yatımızda alırdınız?

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz kiralık yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken bizlerle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kalan diğer yarı ücret ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Yemekli 6 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Misafir Yorumları

Deniz Tunçbilek (Türk Silahlı Kuvvetleri)

İnternet üzerinden yaptığımız araştırma sonucu bulduğumuz bu siteden yat kiraladık. Yaptığımız yat turundan çok memnun kaldık. Yat muhteşem, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Ailecek çok rahat ederek güzel bir kahvaltı yapmamızı sağladılar. Öyle çok memnun kaldık ki ikinci bir sefer daha gelip aynı yat ve ekiple öğlen yemeği için bir yat turu daha yapmanın keyfini yaşadık. Herkese kesinlikle tavsiye ederiz. Boğaz Çocuğu ile yat keyfi bir harika..


Zehra Sunar (Çevre Mühendisi)

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bizimle ilgilenen Bekir beyden tutun kaptanından personeline kadar hepsi anlayışlı, güler yüzlü idi. Yemekleri gayet güzeldi, kahvaltıyı tavsiye ediyorum. Özellikle kaptanın bizi kırmayıp akıntıya rağmen Kız Kulesi'ne kadar ilerlemesi ayrıca bir jest idi. Bizim açımızdan çok güzel ağırlandık, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yapacağım bütün organizasyonları Boğaz Çocuğu ile yapacağımdan şüphem yok :)


Kadriye Demet Bilgi (Süzen Tekstil)

Hayatımda bu kadar keyif alarak bir gezi yapmadım her şey süperdi. Hizmet 10, eğlence 10, dinlenme 10, Rahatlık 10.. Kahvaltı süper hele menemen can!


Menü