Konaklama

Konaklama

Yatta Konaklama

Üstünüzde parlament mavisi saten bir gece, altınızda ay ışığıyla parıldayan huzur dolu bir deniz… Uyandığınızda kendinizi rüyada zannedebilirsiniz ama rüya değil, gerçek.

Boğaz Çocuğu Yat Kiralama, şimdi bir hayalinizi daha gerçeğe dönüştürüyor. Dünyanın incisi Boğaziçi’nde ya da Prens Adaları’nın açıklarında yatta, büyüleyici güzelliklerle dolu bir konaklama sunuyor. Evli çiftlere özel bu hizmet ile ister eşinizle baş başa, ister çocuklarınız ya da aile dostlarınızla bir arada 2 master kamaraya sahip yatlarımızda konaklayabilir, deniz üstünde unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

İstanbul’un efsanelerini bir de gece denizden görün…

12 saatlik gece konaklamalı yat kiralama hizmetimizin ilk iki saati Boğaz turuyla başlıyor. Hera ile Leandros’un aşkına tanıklık etmiş Kız Kulesi’ni, asırladır Boğaz girişini gözetleyen ve dünyanın ilk uçuşuna ev sahipliği yapan Galata Kulesi’ni, iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaz köprülerini, ışıkları deniz üzerinde bir yanıp bir sönen saray ve yalıları gece görmenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz. Ardından Beykoz ya da Prens Adaları’nın açıklarına demir atıyor ve geceyi orada geçiriyorsunuz. Sabah, tazelik ve enerji veren deniz havasıyla güne uyanıyor, nefis bir kahvaltı ile kendinizi ödüllendiriyorsunuz.

Konforlu bir gece için gereken her şey elinizin altında

Yatlarımızda konforunuz için aradığınız her şey mevcut. Wc, banyo, buzdolabı, su yapıcı, jeneratör, mutfak ve ekipmanları, ısıtma ve soğutma sistemleri ile ses sistemleri kullanımınıza hazır. Konaklamanıza çay-kahve ikramı dahil. Kısacası muhteşem bir gece için her şey tamam. Akşam yemeği, özel müzik gibi ek hizmetleri için bize önceden haber vermeniz yeterli. Siz yeter ki isteyin, biz size ve sevdiklerinize hep hatırlanacak güzel bir gece yaşatmaya söz veriyoruz.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta konaklama hizmetinden faydalanabilmeniz için evli çift olmanız gerekiyor. Resmi evlilik dışındaki birliktelikler için konaklama hizmeti vermiyoruz.
Konaklamalı yat kiralama için yata en erken 20:00'da giriş yapılıp ertesi gün en geç 12:00 gibi yattan ayrılmış olunması gerekiyor. 3-4 saatlik bir boğaz turu yapıldıktan sonra konaklanacak yerde demir atılır.
Konaklama sabahında yatta kahvaltı menüsünü ücretsiz olarak ikram ediyoruz ancak akşam yemeği talebiniz olursa ekstra ücret ödemeniz gerekmektedir. Konaklama süresince yatta alkolsüz içecekler ücretsiz olarak servis edilmektedir.
Yatta konakladığınız süre boyunca yat personeli (kaptan ve gemici) hariç hiç kimse yatta bulunmayacaktır. Lüks yatta huzur ve güven içinde vakit geçirebilirsiniz.
12 saatlik yat kiralama, 1 ya da 2 aile yani en fazla 4 kişilik gruba sabah kahvaltısı ikramı için yatta konaklama fiyatı 6000 TL'dir. Yemek, canlı müzik ve benzeri sunduğumuz tüm ekstra hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında inceleyebilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

Menü