Mezuniyet

Mezuniyet

Yatta Mezuniyet

Geleceğe güzel bir hatıra biriktirmek için yat kiralamak artık çok kolay... Yatta mezuniyet partisine bekliyoruz.

İster ilkokul, ister ortaokul, ister lise, ister üniversite mezuniyeti olsun; Boğaz Çocuğu yatta mezuniyet balosu yapacak her öğrenci için güvenilir, dürüst, doğru bir marka olmaya devam ediyor.

İnsanın değeri her şeyden üstündür
Yatta mezuniyet partisi vererek arkadaşlarınız, öğretmenleriniz ve velilerinizle beraber leziz yemeklerin tadına bakacak, İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği eşliğinde mezun olduğunuz okulun son gününde mutlu paylaşımlarda bulunacak, konforunuzu ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmış olan yat organizasyonlarımızla yeni hayatınıza “merhaba” diyeceksiniz.

Güvenliğin ve huzurun olmazsa olmazı haline gelen yatta mezuniyet için; her türlü tedbir alınmış olup, gönül rahatlığı içinde eğlencenize devam edebileceksiniz.

Hayallerimiz sınırlarımızdan geniştir
Hayalinizdeki yatta mezuniyet kutlaması ister 10 kişilik olsun ister 30 kişilik olsun tüm yatlarımız profesyonel garsonlardan oluşan bir ekip tarafından en iyi şeklide organize edilecektir.

Seçkin ve özel yemek menüsünden dilediğinizi seçebilir,  yatta mezuniyet pastasını sipariş edebilir, kiraladığınız yatınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.
İsteğinize bağlı olarak; Video ve fotoğraf çekimi, lazer gösterisi, volkan gösterisi, mezuniyet pastası, arzu ederseniz çalınacak müzik parçaları seçebilir yada Dj eşliğinde dans ederken Boğazın tadını çıkarabilirsiniz.

İçkili-içkisiz menülerimizden seçebilir, sizin için değerli olan zamanınızı unutulmayacak bir anıya çevirebiliriz.

Boğaz Çocuğu herkese ve her keseye uygun ekonomik fiyatlandırmalarla daha önce deneyimleyemediğiniz bir gösteriyi sizlere sunuyor.

Gelin siz de yatta mezuniyet kutlaması yaparak geleceğe hatıra biriktirin.

Kep atma anını bir de denizde yaşayın.

Merak Edilenler

Öğrenci arkadaşlarımıza her türlü kolaylığı sağladığımız için kendi yiyecek ve içeceklerini yanlarında getirmelerinde bir sakınca yoktur. Ancak bu durumda tura katılan kişi sayısına göre garson hizmeti alınması gerekecektir.
Pastayı kendiniz dışarıda yaptırıp getirebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerdeki bir mezuniyet pastasını şirketimize sipariş verip de yaptırabilirsiniz.
Öğrencilerin yaşları tutuyor olsa da yatta mezuniyet organizasyonlarında alkollü içecek servisi yapmadığımız gibi dışarıdan yata kendi alkollerini getirmelerine de müsade etmiyoruz!
Organizasyon için ödenecek toplam fiyat hesaplanırken kiralanan yat, kiralama süresi, menü ve ekstra hizmetler toplanarak çıkan rakama bakıldığı için her kiralık yat için farklı ücretler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle kendinize özel mezuniyet paketi hazırlamak isterseniz alt kısımdaki yat fotoğraflarının üzerindeki hızlı hesapla butonuna basarak ya da yat bul sayfasındaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey: ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan diğer yarısı ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur!

Fotoğraf Galerisi

Fiyat Hesapla

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU
Yemekli 6 Kişi
Kokteyl 10 Kişi
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi
Yemekli 17 Kişi
Kokteyl 20 Kişi
Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Misafir Yorumları

Ahmet Berk Rüya (Özel Koşuyolu Birey Eğitim Kurumları)

10 yılı aşkın kurumumuzdaki öğrencilerimizin yıl sonu mezuniyetlerini boğaz turu olarak düzenlememizde bizlere destek oldunuz, Öğrenci ve Velilerimiz adına Boğaz Çocuğu'na teşekkürü bir borç biliriz. 


Yasemin Özveri (Özel Sezin Lisesi)

Boğaz Çocuğu yat kiralama şirketinden grupça çok memnun kaldık. Yatın konforundan bizimle ilgilenen mürettebata kadar her şey çok güzeldi. Fiyatı da konforu ve keyfine kıyasla asla tuzlu değil sonuna kadar değdi derim rahatlıkla. İlgilenen herkese çok teşekkür ederiz :)


Kübra Yıldız (Öğrenci)

Mezuniyet eğlencemiz için iyi ki sizi seçtik. İlginiz, alakanız için çok teşekkür ederiz. Her şey şahaneydi!


Menü