Yatta Mezuniyet

Yatta Mezuniyet

Yatta Mezuniyet

Geleceğe güzel bir hatıra biriktirmek için yat kiralamak artık çok kolay... Yatta mezuniyet partisine bekliyoruz.

İster ilkokul, ister ortaokul, ister lise, ister üniversite mezuniyeti olsun; Boğaz Çocuğu yatta mezuniyet balosu yapacak her öğrenci için güvenilir, dürüst, doğru bir marka olmaya devam ediyor.

İnsanın değeri her şeyden üstündür
Yatta mezuniyet partisi vererek arkadaşlarınız, öğretmenleriniz ve velilerinizle beraber leziz yemeklerin tadına bakacak, İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği eşliğinde mezun olduğunuz okulun son gününde mutlu paylaşımlarda bulunacak, konforunuzu ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmış olan yat organizasyonlarımızla yeni hayatınıza “merhaba” diyeceksiniz.

Güvenliğin ve huzurun olmazsa olmazı haline gelen yatta mezuniyet için; her türlü tedbir alınmış olup, gönül rahatlığı içinde eğlencenize devam edebileceksiniz.

Hayallerimiz sınırlarımızdan geniştir
Hayalinizdeki yatta mezuniyet kutlaması ister 10 kişilik olsun ister 30 kişilik olsun tüm yatlarımız profesyonel garsonlardan oluşan bir ekip tarafından en iyi şeklide organize edilecektir.

Seçkin ve özel yemek menüsünden dilediğinizi seçebilir,  yatta mezuniyet pastasını sipariş edebilir, kiraladığınız yatınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.
İsteğinize bağlı olarak; Video ve fotoğraf çekimi, lazer gösterisi, volkan gösterisi, mezuniyet pastası, arzu ederseniz çalınacak müzik parçaları seçebilir yada Dj eşliğinde dans ederken Boğazın tadını çıkarabilirsiniz.

İçkili-içkisiz menülerimizden seçebilir, sizin için değerli olan zamanınızı unutulmayacak bir anıya çevirebiliriz.

Boğaz Çocuğu herkese ve her keseye uygun ekonomik fiyatlandırmalarla daha önce deneyimleyemediğiniz bir gösteriyi sizlere sunuyor.

Gelin siz de yatta mezuniyet kutlaması yaparak geleceğe hatıra biriktirin.

Kep atma anını bir de denizde yaşayın.

Sıkça Sorular Sorular

Öğrencilere her türlü kolaylığı sağladığımız için mezuniyet balosu ve parti turlarında yatta kendi yiyecek ve içeceklerini kullanmalarına izin veriyoruz. Ancak bu durumda şirketimizden garson hizmeti alınmalıdır.
Pastayı kendiniz dışarıda yaptırıp getirebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerdeki bir mezuniyet pastasını şirketimize sipariş verip yatta ikram edebilirsiniz.
Öğrenci arkadaşlarımızın yaşları tutuyor olsa da yatta mezuniyet organizasyonlarında alkollü içecek servisi yapmadığımız gibi dışarıdan yata kendi alkollerini getirmelerine de müsade etmiyoruz!
4 saatlik yat kiralama ve 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü için en uygun yatta mezuniyet fiyatı 5000 TL'den başlamaktadır. Yat, istenilen renkteki balonlarla süslenirse ekstra 500 TL, partiye 4 kişilik fasıl ekibi de çağırılırsa 1500 TL daha ödenmesi gerekecektir. Mezuniyet organizasyonları için yatta sunduğumuz tüm hizmetler ve ücretlerini liste halinde fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Kendinize özel yatta mezuniyet paketi hazırlamak için alttaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz!
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

KARAYEL YAT

KARAYEL YAT
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Ahmet Berk Rüya (Özel Koşuyolu Birey Eğitim Kurumları)

10 yılı aşkın kurumumuzdaki öğrencilerimizin yıl sonu mezuniyetlerini boğaz turu olarak düzenlememizde bizlere destek oldunuz, Öğrenci ve Velilerimiz adına Boğaz Çocuğu'na teşekkürü bir borç biliriz. 


Yasemin Özveri (Özel Sezin Lisesi)

Boğaz Çocuğu yat kiralama şirketinden grupça çok memnun kaldık. Yatın konforundan bizimle ilgilenen mürettebata kadar her şey çok güzeldi. Fiyatı da konforu ve keyfine kıyasla asla tuzlu değil sonuna kadar değdi derim rahatlıkla. İlgilenen herkese çok teşekkür ederiz :)


Kübra Yıldız (Öğrenci)

Mezuniyet eğlencemiz için iyi ki sizi seçtik. İlginiz, alakanız için çok teşekkür ederiz. Her şey şahaneydi!


Menü