Nişan

Nişan

Yatta Nişan

Seven kalpleri birbirine daha da yakınlaştıran nişan organizasyonları için en doğru adres.

Birbirlerine söz vermiş çiftlere özel
Aşkla bakan gözler, birbirleri için ruh ikizlerini bulmuş yürekler, birbirlerine söz vermiş çiftlere özel yatta nişan organizasyonları Boğaz Çocuğu Konseptinin özel yat kiralama organizasyonlarından sadece biri.

Evlilik yolunda atılan ilk adımlarınızı birde denizin üstünde atmayı deneyin. Dilerseniz Aile arasında, dilerseniz dostlarınız ve sevdiklerinizle beraber yapılacak nişan töreni için bu zamanın ruhunu yakalamak adına yatta nişan organizasyonlarımız için önceden rezervasyon yapmanız gerek. 

Yüzükleriniz ve yatınız hazır
Aileler anlaşmış, gün alınmış, nişan yüzükleri paketlenmiş… Size de her şey tanıdık ve olağan gelmiyor mu? O halde yapılması gereken tek şey olağanüstü bir organizasyon için, muhteşem bir gece için Boğaz Çocuğunu arayıp aktiviteler ve etkinlikler hakkında bilgi almaktır.

Dilerseniz yemekli-yemeksiz, içkili-içkisiz, yat içi ve yat dışı süslemelerle, misafirleri karşılayacak host veya hosteslerle, canlı müzik eşliğinde veya sevdiğiniz müzikleri ses sistemini kullanarak misafirlerinize dinleterek, dilerseniz lazer gösterisi, volkan gösterisi ve boğazın serin esen rüzgarına karşı harikulade bir geceyi talep edebilirsiniz.

Yatta Nişan organizasyonumuzu gerçekleştirirken; iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul Boğazında hem görsel bir ziyafet çekeceksiniz hem de misafirlerinize unutulmaz anları hediye edeceksiniz.

4 Mevsim, 12 ay, 365 gün sizin için yatlarımız hazır. Siz SÖZ alın yeter, yat kiralama hizmeti bizim işimiz.

Sıkça Sorular Sorular

Kiralık yatlarda yemekli düzende 25, kokteyl düzende de en fazla 30 kişiye kadar ağırlayabilme imkanı olduğundan nişan töreninize davet edeceğiniz misafir sayısını bu rakamlara göre belirlemelisiniz
Elbette, nişan pastasını dilediğiniz şekilde dışarıda yaptırıp yata getirebileceğiniz gibi şirketimize de istediğiniz özelliklerde bir pasta siparişi verebilme imkanınız da bulunmaktadır.
Yattaki yiyecek ve içecek organizasyonu için kendi istediğiniz bir catering firmasıyla çalışabilme özgürlüğüne sahipsiniz.
Masa ile yatın iç ve dış mekan süsleme hizmetlerini ek ücret ödeyerek şirketimizden alabileceğiniz gibi kendiniz yapabilir ya da organize edebilirsiniz.
Organizasyon süresince profesyonel kişilerin fotoğraf çekmesi ve video kaydı alması için şirketimizden destek alabilir ya da kendi arzu ettiğiniz kişileri yata getirerek onlarla çalışabilirsiniz.
Nişan organizasyonu için ödenecek toplam ücret kişi sayısı, tur süresi, menü, ekstra hizmetler ve kiralık yat seçimine göre değişiklikler göstereceğinden standart fiyatlar söz konusu değildir. Nişan törenleri için kiraya verdiğimiz yatların her birine ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenerek yatta nişan paketi hazırlamak için alt kısımda ve kiralık yatlar sayfasında listelenen yatların fiyat hesaplama tablolarını kullanabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey: ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan diğer yarısı ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur!

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 15 Kişi
Yemekli 17 Kişi
Kokteyl 20 Kişi
Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Menü