Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yüzme Turu

Kızgın asfalttan, serin sulara yolculukla günübirlik yüzme turu organizasyonları tam aradığınız o güzel günü size vadediyor

Serinlemenin tam yeri tam zamanı
Sıcak bir hava, kavurucu bir güneş ve Marmara denizinin serin suları… Sizler için organize ettiğimiz günlük yüzme turlarıyla; açık denizde kulaç atmanın, serinlemenin ve keyifli anların tadı varacaksınız…

Tertemiz, pırıl pırıl İstanbul Boğazı yada adaların etrafında yüzmenin ne demek olduğunu kelimelerle ifade etmekte güçlük yaşıyoruz. Hangi cümle yada hangi kelime
İstanbul boğazında yüzmenin adalarda keyifle kulaç atmanın tadını anlatabilir ki. Belki Mutluluğun resmini yapamayabiliriz ancak mutluluğu boğazda demirlemiş olan yatlarımızla ayağınıza getirebiliriz.

Yolculuk başlıyor
Kiraladığınız ve boğazda yüzme turları için çıktığınız bu yolculukta; önce martılar size selam verir. Ardından hareket başlar, boğazın eşsiz güzelliği karşısında rüzgar yüzünüzü okşar; sanki güneşin kavurucu sıcağını hafifletmek ister gibi.

Kiralık yatlarımızdaki tüm uzman personellerimiz; hizmetinize hazır beklerler. Ve talep ettiğiniz Yere varıldığında artık günün tadı çıkarmak size kalıyor…

Yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz organize ettiğimiz yüzme turlarımız ile siz ve sevdiklerinize unutulmaz anları yaşatmak için çalışıyoruz.

Boğazlar ve adalar koylarında günübirlik olarak düzenlediğimiz turlarımız bireysel ve gruplar harici dışarıdan kimse alınmamaktadır. Bu da sizleri rahat, huzurlu ve güven içinde yüzmenizi sağlayacaktır.

Siz yüzerken bizde sizin için yeni yepyeni yüzme turlarını organize etmeye başladık bile.

Çünkü biz Boğaz Çocuğuyuz..

Boğazda günlük yüzme turları için kiralık yatlar sizi bekliyor..

Merak Edilenler

Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarında bulunan Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz kiralık yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken bizlerle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kalan diğer yarı ücret ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Yemekli 6 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Misafir Yorumları

Eray Maçin (PLN Ambalaj)

Bizler İstanbul’da yaşayan ama İstanbul'u yaşamakta zorlananlar için 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin mükemmel bir ayrıntısında buluşmak bence, denizde olmak, Adalar'ın çevresinde yat ile dolaşmak . İşte böyle bir ayrıntıda buluştuk sizlerle ve mükemmel bir ağırlama  ile karşılaştık . Biz sadece 8 saat tatil yaptık; günün , haftanın hatta hatta ayın yorgunluğunu attık sayenizde üzerimizden . Güneye inmek oralarda yat ve tatil yapmak alıştığımız bir olgu idi . Ama gördüm ve hissettim ki bana yarım saat mesafede mükemmel bir çözüm daha varmış ; tüm mürettebata ve ilgili tüm kişilere gösterdikleri misafirperverlikten ve bizlere harika bir gün yaşattıklarından teşekkür ederiz . 


Can Kayacı (SBS Shipbrokers)

Yatı kiralama aşamasından en sona kadar her şey çok güzel ve sorunsuz geçti. Kiralamak için telefonda iletişim kolay oldu. Yat seçeneklerin fazla olması ayrı bir avantaj.  Bizi Tarabya otelin iskelesinden zamanında gecikmesiz aldılar. Kaptan ve yanındakiler güler yüzlü ve yardımcı idiler. Tekrar yat kiralamaktan şüphemiz yok Boğaz Çocuğu'ndan..


Menü