Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yüzme Turu

Kızgın asfalttan, serin sulara yolculukla günübirlik yüzme turu organizasyonları tam aradığınız o güzel günü size vadediyor

Serinlemenin tam yeri tam zamanı
Sıcak bir hava, kavurucu bir güneş ve Marmara denizinin serin suları… Sizler için organize ettiğimiz günlük yüzme turu sayesinde; açık denizde kulaç atmanın, serinlemenin ve keyifli anların tadına varacaksınız…

Tertemiz, pırıl pırıl İstanbul Boğazı yada Adalar'ın etrafında yüzmenin ne demek olduğunu kelimelerle ifade etmekte güçlük yaşıyoruz. Hangi cümle yada hangi kelime İstanbul boğazında yüzmenin Adalar'da keyifle kulaç atmanın tadını anlatabilir ki. Belki Mutluluğun resmini yapamayabiliriz ancak mutluluğu boğazda demirlemiş olan yatlarımızla ayağınıza getirebiliriz.

Yolculuk başlıyor
Kiraladığınız ve boğazda yüzme turu için çıktığınız bu yolculukta; önce martılar size selam verir. Ardından hareket başlar, boğazın eşsiz güzelliği karşısında rüzgar yüzünüzü okşar; sanki güneşin kavurucu sıcağını hafifletmek ister gibi.

Kiralık yatlarımızdaki tüm uzman personellerimiz; hizmetinize hazır beklerler. Ve talep ettiğiniz Yere varıldığında artık günün tadı çıkarmak size kalıyor…

Yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz organize ettiğimiz yüzme turu organizasyonları ile siz ve sevdiklerinize unutulmaz anları yaşatmak için çalışıyoruz.

Boğazda ve Adalar koylarında günübirlik olarak düzenlediğimiz turlarımız bireysel ve gruplar harici dışarıdan kimse alınmamaktadır. Bu da sizleri rahat, huzurlu ve güven içinde yüzmenizi sağlayacaktır.

Siz yüzerken bizde sizin için yeni yepyeni yüzme turlarını organize etmeye başladık bile.

Çünkü biz Boğaz Çocuğuyuz..

Adalar ve Boğazda günübirlik yüzme turları için kiralık yatlar sizi bekliyor..

Sıkça Sorular Sorular

Organizasyon sabah 10:00 ya da misafir talebi olursa 09:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'a kadar toplamda 8 ya da 9 saat sürmektedir. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için en geç 18:00'da yatın terk edilmesi gerekir.
Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarında bulunan Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Genelde yüzme turunun yapıldığı gün en sakin ve denizi temiz olan yerleri tercih edip tüm zamanı orada geçiriyoruz ancak misafirler isterse birden fazla koyda da demir atabiliriz.
Yüzme turlarında talep gelirse yat kirasının üstüne ek ödemeler alınarak sabah kahvaltısı ikramı yapabiliriz ancak öğlen yemeğini kendiniz getirebilir ya da yüzmek için gidilen yerde inerek restoranda yiyebilirsiniz.
Hayır, Adalar ya da Boğazda yüzme turunu hafta içi de yapsanız hafta sonu da yapsanız seçtiğiniz yatın günlük kiralama ücretlerinde hiçbir değişiklik olmamaktadır.
8 saatlik yat kiralama ve en fazla 10 kişilik arkadaş grubu için en uygun Beykoz yüzme turu fiyatı 3000 TL, Poyrazköy yüzme turu fiyatı 3500 TL ve Adalar yüzme turu fiyatı 4000 TL'den başlamaktadır. Bu ücret sadece yat kiralama bedelidir, menü ve diğer hizmetler ücrete dahil edilmemiştir. Yüzme organizasyonları için şirketimizin sunduğu tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında net olarak paylaşılmıştır. Fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendinize daha hızlı bir şekilde yüzme turu paketi hazırlamak isterseniz alttaki kiralık yatların detay sayfasına giriş yapabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Yeşim Öykü Anıl (Öykü Yapı A.Ş.)

Güzel günümüzü daha da güzel hale getiren harika bir organizasyondu. Yüzme turumuzu organize eden ve çalışan tüm arkadaşlar güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Bir sonraki turu dört gözle bekliyoruz. Boğaz çocuğuna her şey için tekrardan teşekkürler.


Eray Maçin (PLN Ambalaj)

Bizler İstanbul’da yaşayan ama İstanbul'u yaşamakta zorlananlar için 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin mükemmel bir ayrıntısında buluşmak bence, denizde olmak, Adalar'ın çevresinde yat ile dolaşmak . İşte böyle bir ayrıntıda buluştuk sizlerle ve mükemmel bir ağırlama  ile karşılaştık . Biz sadece 8 saat tatil yaptık; günün , haftanın hatta hatta ayın yorgunluğunu attık sayenizde üzerimizden . Güneye inmek oralarda yat ve tatil yapmak alıştığımız bir olgu idi . Ama gördüm ve hissettim ki bana yarım saat mesafede mükemmel bir çözüm daha varmış ; tüm mürettebata ve ilgili tüm kişilere gösterdikleri misafirperverlikten ve bizlere harika bir gün yaşattıklarından teşekkür ederiz . 


Can Kayacı (SBS Shipbrokers)

Yatı kiralama aşamasından en sona kadar her şey çok güzel ve sorunsuz geçti. Kiralamak için telefonda iletişim kolay oldu. Yat seçeneklerin fazla olması ayrı bir avantaj.  Bizi Tarabya otelin iskelesinden zamanında gecikmesiz aldılar. Kaptan ve yanındakiler güler yüzlü ve yardımcı idiler. Tekrar yat kiralamaktan şüphemiz yok Boğaz Çocuğu'ndan..


Menü