Özel Yat Kiralama

Özel Yat Kiralama

Özel yat kiralama hizmeti alarak organize edebileceğiniz yemek, kutlama ve parti davetleri nelerdir, özel yat fiyatları kaç liradan başlamaktadır açıklıyoruz..

Özel yat kiralama hizmeti alarak sadece sizlere özel olarak hazırlanan lüks yatlarda özel günlerinizi kutlayabilir ve toplantı organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Özel yatlar üzerinde 12 ay süresince sıklıkla düzenlediğimiz turların başında doğum günü kutlaması, sürpriz evlenme teklifi, romantik evlilik yıldönümü yemeği, bekarlığa veda partisi ve fasıl geceleri gelmektedir. Senenin belirli aylarında organize edilen yatta düğün eğlencesi, nişan merasimi, yüzme turu, mezuniyet balosu ve iftar yemeği programı için de şirketimizden ekonomik ve lüks özelliklere sahip yatlar kiralayabilirsiniz. Burada yazmayı unuttuğumuz ancak aklınıza gelen tüm kahvaltı, kokteyl, öğlen ve akşam yemeği organizasyonları için şirketimizden yaz ve kış ayları kesintisiz olarak özel yat kiralama desteği alabilirsiniz. Menüleri şirketimizden talep edebileceğiniz gibi kendiniz yanınızda getirebilir ya da istediğiniz bir catering firmasıyla da çalışabilirsiniz. Bu konularda şirketimiz gereken tüm kolaylığı sizlere sağlayacaktır.

Özel Yat Fiyatları

Özel yat kiralama fiyatları saatlik 400 TL - 800 TL, günlük 2500 TL - 4500 TL arasındadır. Özel yatlar en az 2 saat üzerinden kiralandığı için çok daha kısa süreli kiralamak istediğinizde de yine 2 saatlik ücreti ödemeniz gerekir. Özel yatlar arasındaki fiyat değişikliklerinin sebebi kalite farkıdır. Yani özel yat ne kadar lüks olursa saatlik ve günlük yat kiralama ücretleri de o oranda yüksek olacaktır. Genelde özel yatın misafir ağırlama kapasitesi arttıkça özel yat kiralama fiyatı da o oranda artıyor olsa da daha az kişiyi ağırlayabilen lüks bir yat çok daha fazla kişiyi ağırlayabilen ekonomik bir yattan daha pahalı olabilmektedir. Amaç sadece özel boğaz turu yaparak keyifli saatler geçirmekse bütçeniz için en uygun olan ekonomik bir yat kiralamanız yeterli olur ancak ağırlamanız gereken önemli misafirleriniz ya da kutlamanız gereken özel bir geceniz varsa elinizi cebinize atıp bütçenizi biraz zorlayarak lüks bir yat kiralamanız gerekebilir. Filomuzdaki tüm ekonomik ve lüks yatların listesine fiyatları ile birlikte göz gezdirmek isterseniz hemen özel yat kiralama linkine tıklayabilirsiniz. Kiralık yat listesinden beğendiğiniz özel yatın detay sayfasında şirketimizden talep edeceğiniz hizmetleri işaretlediğiniz an yat organizasyonları için ödemeniz gereken tüm ücretleri ayrıntılı olarak karşınızda bulacaksınız.

Özel Yat Rezervasyonu

Sitemiz üzerinden kendi yat kiralama paketinizi oluşturup fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra hemen şirketimizi arayıp seçtiğiniz özel yatın müsait olup olmadığını sorabilir ve istediğiniz gün ve saatler arasında özel yat müsait ise kaparo göndererek rezerve konuma getirebilirsiniz. Kaparo bize gelene kadar kesin rezervasyon yapmadığımızı ve kısa süreli opsiyonlar aldığımızı bilmeli, özel yat kiralama işini kesinleştirmek için hızlı bir şekilde firmamıza ödeme yapmalısınız. Kaparo olarak talep ettiğimiz miktar da yat kiralama organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısıdır. Ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü özel yatta nakit olarak alacağız. Kredi kartı ile ödeme imkanı olmadığı için nakit açısından hazırlıklı gelmenizde fayda var. Aksi halde tur sona erdiğinde ATM'den para çekip ödeme yapmanız gerekecektir.